Zaczęła nimi poruszać, po czym wyjęła.

Zaczęła nimi poruszać, po czym wyjęła.

Zaczęła nimi poruszać, po czym wyjęła je i zaczęła namiętnie ssać ustami. A że nigdy nie odmawiam takich przyjemności jak footjob, szybko rozpiąłem rozporek, opuściłem spodnie i dałem Monettcie działać. Po całym pokoju leżały porozrzucane butelki od piwa i niedopałki papierosów i w ogóle śmierdziało imprezą. Wszedłem pod prysznic i zacząłem wyciągać zatyczkę. Posłuchała mnie, rozpięła mi rozporek i wyjęła mojego stojącego członka.

Odczekała chwilę, aż sapanie męża trochę się uspokoi. Nie będzie śladu po tym jak zabawiała się tu dziwka nimfomanka. Uznałam że nie będę jej przeszkadzać i pozwolę jej robić to co chce ale cały czas obserwowałam jej rękę która w końcu znalazła się na mojej cipce. W pierwszej chwili nie zorientowałam się o co chodzi, ale po chwili, gdy jego pałka zaczęła napierać na oczko mojej Pupci zrozumiałam, że ona ma tam wejść.

Ja tutaj jeszcze mocno rozgrzana, a on wbija się i wbija. Nawet nie wiem, w którym momencie zgraliśmy się całkowicie, ale dzięki temu zaczęło mi się robić bosko przyjemnie. Chodzi o osobiste preferencje, obawy i zasady poufności. Zasłoniłem krocze rękami, a ona przewróciła oczami i poprawiła gumkę na włosach. Chociaż nie wiem, skąd się dowiedział o tych czterech razach. Tego jednak nie powiedziała mężowi.

Czułem, że robi się tam coraz bardziej mokro, mój kutas jeździł w jej pochwie coraz łatwiej. rozkazała Bogini. — Dotychczasowe zabawy w panią i niewolnika uważam za zakończone! Przyniosłem laptopa i podłączyłem go do głośników od kina domowego oraz stworzyłem playlistę utworów do pokazu mody. Uśmiechnąłem się i poluzowałem krawat. Gwałtownie wykopałam się spod kołderki. Wiem, że tam jesteś. Gdy byłam w pokoju rodziców próbowałam jak najszybciej zmienić ubiór tak jak to robią modelki.

Wojtek nie marnował czasu, chwile po tym jak zaczęli tańczyć jego ręce znowu wodziły po jej ciele. Nagle poczułam kolejny ładunek spermy w norce, a po nim dostałam dwa małe wytryski na twarz. Mogło być i tyle. W każdym razie nie odzywaliśmy się do siebie od dwóch lat, ale tydzień temu napisała do mnie, zwyczajnie zapytała co u mnie słychać. Przez chwilę poczułem się nawet wyróżniony że jest właśnie ze mną.

Wyrosła całkiem, całkiem i bez marchewek. Średnio miałam ochotę ale uznałam, że zaciągnę go do łóżka gdy już wrócimy z przybytku kultury. Czekała na gorącą chwilę mknącą z wewnątrz docierającą ciepłem po nogach do szpilek. Tak dokładnie! Myślę, że kilka, tych najistotniejszych. Być może jestem wybredna, ale nie po to uczyłam się kilka lat, by pracować w zawodzie, który nie daje mi satysfakcji i zawodowego spełnienia.

Nigdy nie widziałem nic tak cudownego. Dotknęłam je przez tkaninę, ściskając lekko. powiedziała Pani Wioletta siedząc na moim łóżku. Zaczął palcami na niego napierać równocześnie całując moją szyję. -Młodego nadal nie mapowiedziałem. Całowałem każdy zakamarek. O ile się nie myliłem, to chciała, żebym obejrzał te zdjęcia. Zdała sobie jednak sprawę, że niczego w ten sposób nie wskóra. Od kilku tygodni marzyłam o tym by zostać z nim sam na sam i porozmawiać a teraz w mojej głowie była totalna pustka.

Było urządzone w typowo kobiecym stylu. Starałam się zachowywać ostrożnie żeby go nie obudzić i nagle zobaczyłam jak odwraca się na plecy, kołdra była obok a w jego bokserkach zarysowało się duże wypuklenie. Myślę, że nie wiedział czy może skończyć w moich ustach. Potem znowu narastały ból cipki. Pytaj i pieprz! Co tu robisz? Widząc mnie bardzo przerażoną, pierwszy raz miałam się spotkać z Murzynem, ruszył do mnie i mówiąc płynnie po angielsku, zaprosił mnie do siebie.

Trzymał ja w pewnej zatoczce na Piaszczystym Haku, która była lekko osłonięta, ale nie była w pełni zamknięta dla ludzi z zewnątrz. Sekundę później poczułam jak wypełniają mnie hektolitry jego gorącej spermy. Twardniał szybciej niż klej błyskawiczny i zaraz miałam wrażenie, że moja dłoń jeździ w tę i we wtę po kiełbasie. powiedziałam, zaczynając cię znów ujeżdżać. Widać że bardzo się starała i bardziej zwracała uwagę na kamerę niż kochanka.

— Jesteś taka ciasna — jęknął, przesuwając się dalej. Posadzka przemieszczała się w rytmie wagonika poruszającego się wąskim podziemnym tunelem, tyle zdołałem ustalić, obserwując ruch w bulaju na szocie. Czułam salwę za salwą nasienia, obijajacą się o ścianki mojej pochwy. Rozmawiałam z nim. Miała jedynie 1,5m wzrostu i od czasów liceum szczyciła się karierą gimnastyczki. 24 lata i wciąż z nikim nie spała.

Zdawało się, że Ona wysłuchała moich cichych modlitw, ponieważ Jej stopy były lekko spocone i zabrudzone.